*** Horský hotel Sport /ubytovanie Josefuv Dul

Horský hotel Josefuv Dul Sport
 
Josefuv Dul ubytovanie Horský hotel Sport:
Horský hotel Sport sa nachádza nad Josefovým Dolom u Horného Maxova v nadmorskej výške 750m n.m. Josefuv Dul je nazývaný bránou do Jizerských hôr, je strediskom lyžiarskeho športu a jazdí sem priamy autobus z Prahy.

Horský hotel Sport Josefuv Dul ubytovanie:
K ubytovaniu sú k dispozícii dvojizbové rodinné apartmány so sociálnym zariadením (WC, sprcha), TV so satelitným príjmom. Celková ubytovacia kapacita je 32 lôžok.

Ubytovanie Josefuv Dul Sport horský hotel služby:
Cez noc uzamykateľné a osvetlené parkovisko priamo pri objekte (zdarma). V hoteli je úschovňa bicyklov a lyží. Pre deti do 15-tich rokov tu poskytujú veľké zľavy z cien ubytovania. K dispozícii reštaurácia, bar, telefón, letná terasa s grilom, vonkajšie ihrisko, stolný tenis, šípky, petanque. Pre deti je pripravená detská postieľka aj stoličky, pieskovisko a ihrisko.

Sport ubytovanie horský hotel Josefuv Dul reštaurácia:
Ubytovanie s raňajkami, obedy a večere sú na objednávku. Reštaurácia s výbornou kuchyňou, kde možno dohovoriť aj diétne a vegetariánske menu. Priestory hotela i reštaurácie sú vhodné na konanie rôznych podujatí (svadby, školenia, atď do 30 účastníkov). Pre ubytovaných hostí je stále k dispozícii reštaurácia, bar a letná terasa s grilom.

Dovolenka Jizerské hory Josefuv Dul hotel Sport aktivity:
Lyžovanie - SKI areál Bukovka s parkoviskom je 800m od hotela, v dosahu lyžiarske strediská Severák, Bedrichov a Špičák. V okolí hotela vedú bežecké trasy a v letnom období môžete bežky vymeniť za bicykel. Na kúpanie je aquapark v Liberci, priehrada Mšeno aj kúpalisko 2 km - Lučany nad Nisou. Turistické chodníky s rozhľadňou, krásna príroda, lesy. V dosahu sú zámky ako Sychrov, Hrubý Rohozec, Frýdlant. Hrady Frýdštejn, Trosky a Valdštejn. V Jablonci nad Nisou môžete navštíviť múzeum skla a bižutérie, v Liberci ZOO a botanickú záhradu.
 
Na Vašu návštevu, po vopred dohodnutom termíne, sa v horskom hoteli Sport teší po celý rok.
Horský hotel Josefuv Dul Sport - Pri hotely je vlastné parkoviskoHorský hotel Josefuv Dul Sport - hotel má reštauráciuHorský hotel Josefuv Dul Sport - možnosť pripojenia na internetHorský hotel Josefuv Dul Sport - k dispozícii letná terasaHorský hotel Josefuv Dul Sport - Televizor má príjem satelitných  programůHorský hotel Josefuv Dul Sport - Iybz sú vybavené televízoromHorský hotel Josefuv Dul Sport - Izby s vlastnou kúpelkouHorský hotel Josefuv Dul Sport - Izby s vlastnou toaletouHorský hotel Josefuv Dul Sport - v izbach je telefon